Відгуки про застосування бальзаму "Рескинол"

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ

[wpsr_share_icons icons=”facebook,twitter,instagram” template=”2″ icon_size=”32px” center_icons=”yes”]
5 Comments
 1. Боровський С.А

  Багато хто й досі користується і йодом, і зеленкою, хоча ці засоби і спричиняють до додаткових больових відчуттів.
  В аптеках завжди є вибір засобів для лікування ран і опіків. Це мазі і бальзами, які не завдають болю, задовільно дезінфікують і покращують загоєння.
  Зараз з’явилися сучасні ефективні безпечні засоби нового покоління, такі як бальзам «Рескинол», які відразу тамують біль, надійно дезінфікують, загоюють у 2-3 рази швидше і навіть відновлюють шкіру без пересадки.
  Дуже важливо, що вони натуральні, не викликають алергії, і застосовувати їх можна в будь-яких випадках побутових травм: укуси, запалення, опіки, синці тощо.
  Нехай ці засоби дещо дорожче старих, і знайти їх поки що можна не всюди, але я рекомендую вам подбати, щоб в домашній аптечці завжди були кращі сучасні препарати для здоров’я та безпеки ваших близьких.

  З повагою,
  Боровський С. А.,
  лікар-травматолог

 2. Світлана Васильченко

  Чудо-мазь !!!!!!!
  Завдяки цьому бальзаму позбулася значної для мене проблеми на обличчі. На нижніх повіках і в бровах з’явилися скоринки, які ставали все більшими. Була в окуліста, діагноз точно не був поставлений, від призначеної мазі моя проблема стала ще гіршою, ніж до лікування, кірочки під очима стали більшими і вже не знімалися, шкіра загрубіла. Я була в шоці!
  В аптеці запропонували бальзам «Рескинол», чудо відбувалося з кожним днем, через тиждень від проблеми не лишилося й сліду!
  Надзвичайно вдячна розробникам !!!!!

 3. Микола Швець

  Користувався цією маззю. Відразу звернув увагу на склад: приємно вразило те, що все натуральне.
  З упевненістю можу сказати, що синці сходять удвічі швидше. Також були проблеми зі шкірою на місці ліктів, вона була, якщо так можна висловитися луската, потовщена і потріскалася, два тижні втирання на ніч вирішили це питання.
  Вдячний виробникам за мазь.
  Удвічі приємно, що зроблено в Україні! )))

 4. Карина

  Всем добрый день! Хотелось бы сказать спасибо вам!!! Потому что не ожидали что наш отечественный производитель может сделать что-то стоящее!! Мы заказывали пробник по акции, нашему ребёнку вылечил заеды за 2 дня! Это чудо просто!!! Позвонили и заказали по сайту и за 2 дня нам все пришло! Спасибо, что не даёте нам болеть!!!

 5. Юля

  Доброго дня! Хочу подякувати за Вашу мазь, добре допомогає, на природніх компонентах, тому не викликає алергію (це для нас дуже важливо!). Прицьому коштує недорого!!!

Leave Comment